Çorum Haber
HV
05 EKİM Çarşamba 05:00
YOL DURUMU
1Kuzey Marmara Otoyolunun Nakkaş Kavşağı-Çatalca Kavşağı arasında İstanbul-Edirne İstikameti yol bakım onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Edirne-İstanbul istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanacaktır.
2Anadolu otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı - Gölyaka Kavşağı kesimi 0-18.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. (03.10.2022 - 09.10.2022)
3Denizli-Serinhisar yolunun 0-4.km.leri (Denizli-Acıpayam yolu 13.Bölge Sınırı-Honaz Tüneli) arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Nevşehir-Ürgüp yolunun 16-18.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Çorum-Ankara yolunun 37-38.km.leri (İskilip Kavşağı-Osmancık Kavşağı) arasında farklı seviyeli kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Bozüyük-Mekece yolunun muhtelif kesimlerinde BSK onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, trafik akışı sağ yoldan sağlanmaktadır.
8İnebolu-Kastamonu yolunun 23-30.km.leri arasında sel hasarları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Refahiye-Erzincan yolunun 37-42.km.leri arasında yolun her iki istikametindeki üstyapı, BSK, ve heyelan ıslah yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10Burdur-Kemer yolunun 13-18.km.leri arasında temel yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi