Spor
Giriş Tarihi : 07-04-2022 10:32   Güncelleme : 07-04-2022 10:32

SEYAHAT YÖNERGESİ

SEYAHAT YÖNERGESİ

SEYAHAT YÖNERGESİ

İLİMİZİ TEMSİLEN MÜSABAKALARA KATILACAK OLAN SPORCU KAFİLELERİN İDARECİLERİ; SEYAHAT YÖNERGE (1) DOĞRULTUSUNDA “ÖRNEK KAFİLE LİSTESİNİ (3)”DOLDURARAK ÜST DİLEKÇE (2) İLE İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.
AYRICA KAFİLEDE BULUNAN TÜM SPORCULAR İÇİN SPORCU SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ ve SPORCU SEYAHAT İZİN BELGESİNİ (4) HAZIRLADIKTAN SONRA İLGİLİ KURUMA ONAYLATILMASI GEREKMEKTEDİR.
SEYAHAT YÖNERGESİ (1)2017 (yeni)SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ ve SEYAHAT YÖNERGESİ.pdfKULÜP VE FERDİ KAFİLERİN ÜST DİLEKÇE (2)KAFİLE ÜSTT DİLEKÇESİ.docxOKUL SPORLARI ÜST DİLEKÇE (2)OKUL SPORLARI KAFİLEE ÜSTT DİLEKÇESİ.docx

ÖRNEK KAFİLE LİSTESİ (3)KAFİLE LİSTESİ ÖRNEGİ.docxNOT: KAFİLENİN ARAÇ KİRALAMA YOLUYLA SEYAHAT ETMESİ DURUMUNDA, ONAYDAKİ ARAÇ- ŞOFÖR VE ARAÇ GÜZERGAHLARINI DA DOLDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
SPORCU SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ ve SPORCU SEYAHAT İZİN BELGESİ (4)2017 (yeni)SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ ve SEYAHAT YÖNERGESİ.pdfNOT: KAFİLEDE BULUNAN TÜM SPORCULAR İÇİN AYRI AYRI HAZIRLANIP İL MÜDÜRLÜĞÜNE TASDİK ETTİRİLECEKTİR.
(SPORCU İZİN FORMU SEYEHAT YÖNERGESİNİN SON SAYFASINDA)