Çorum Haber
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 09:02

Manisa'da Selendi Atatürk Bulvarı'na peyzaj hazırlığı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’de Atatürk Bulvarı için hazırladığı peyzaj projesi ile ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandıracak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da beraberindeki heyet ile birlikte, 9 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yapım ihalesi öncesi alanda incelemelerde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-03-2023 14:24   Güncelleme : 05-03-2023 14:24
Manisa'da Selendi Atatürk Bulvarı'na peyzaj hazırlığı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta ile birlikte Selendi ilçesini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında peyzaj projesinin uygulanacağı Atatürk Bulvarı’nda incelemelerde bulunan heyete Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç, Selendi Muhtarlık İşleri Müdürü Önder Baştürk, Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir ve teknik ekipler eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve beraberindekilere projenin görselleri üzerinden bilgilendirmede bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da peyzaj projesinin Selendi’ye hayırlı olmasını diledi.

9 MART TARİHİNDE YAPIM İHALESİNE ÇIKILIYOR

Proje hakkında bilgilendirmede bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ile Selendi ilçemizde Atatürk Bulvarı’nda peyzaj düzenleme işinin yapım ihalesine çıktık. 9 Mart’ta ihalemiz gerçekleşecek. Burada Selendi Belediyesi’nin eski binasının olduğu yerde daha öncesinde yıkım işlemleri yapılmıştı. Projeleri de tamamlandı. Burada istinat duvarlarıyla, oturma grupları ve aydınlatmaları ile güzel bir peyzaj alanı olacak. Selendi ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR