Çorum Haber
HV
29 OCAK Pazar 06:20

“Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim Çorum”

Kürşad Tüzmen, Haber Global ekranlarında yayınlanan “Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim Çorum” programının çekimleri için Çorum’a geldi. Başkan Aşgın, motosikletiyle Türkiye’yi gezen Kürşad Tüzmen’in program konuğu oldu.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 22-11-2022 13:21   Güncelleme : 22-11-2022 13:21
“Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim Çorum”

Programa Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaretle başlayan Kürşad Tüzmen, Başkan Aşgın’dan Çorum’un sanayisi, tarihi, turizmi, tarımı hakkında ve Belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Daha sonra Çorum’u adım adım gezen Tüzmen’e eşlik eden ve gezilen yerlerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Aşgın, Çorum ziyareti ve şehrin tanıtılmasına verdiği katkıları nedeniyle Tüzmen’e teşekkür etti.

Eski Bakan Tüzmen, Vali Mustafa Çiftçi’yi de ziyaret etti.  Tüzmen daha sonra Başkan Aşgın’ın ev sahipliğinde program çekimleri için Biyokütle Tesisi, Halk-Et, Çoruminia ve Millet Bahçesi Sosyal Tesisleri’ni gezdi.Çöplü Arastası, Velipaşa Konağı, Çorum Müzesi, Çorumlu Obası gibi mekânların da tanıtılacağı program, Haber Global kanalında yayınlanacak.

Sporcu kişiliği ve motosiklet tutkusuyla bilinen önceki dönem devlet bakanlarından Kürşad Tüzmen motoruna binip, yollara düşüyor ve cennet ülkemizi karış karış geziyor.  Yapımcılığını ICNN’in üstlenmiş olduğu Kürşad Tüzmen’le Benim Şehrim Programı, bugüne kadar 100 farklı yerde çekim gerçekleştirdi.  Programda, bugüne kadar yapılmış olan gezi programlarından farklı olarak şehirlerin mevcut değerlerinin yanında keşfedilmemiş değerlerini de öne çıkarıyor. 

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi