Gündem
Giriş Tarihi : 18-10-2021 14:18   Güncelleme : 18-10-2021 14:18

ÇORUM BELEDİYESİ Vatandaştan belediyemize hizmet teşekkürü

Vatandaştan belediyemize hizmet teşekkürü

ÇORUM BELEDİYESİ Vatandaştan belediyemize hizmet teşekkürü

Yürüttüğü altyapı yenileme ve yol çalışmalarıyla Çorum’u daha müreffeh, daha yaşanılır bir şehir haline getiren Belediyemiz esnaf ve vatandaşlardan teşekkür.

Şehrin her noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Belediyemizin yaptığı çalışmalar ve hizmetler Çorumluları ziyadesiyle memnun ediyor. 2021 yılının altyapı ve asfalt sezonun başlamasıyla, “Bozuk yollardan, tıkanan yağmur suyu ve kanalizasyonlardan dolayı hemşehrilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamasına gönlümüz razı gelmez” diyerek altyapı ve yol çalışmalarında şehir genelinde hummalı bir çalışma temposunun startını veren Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a vatandaşlardan da hizmet teşekkürleri gelmeye devam ediyor.

Buharaevler Caddesinde yapılan altyapı yenileme ve 700 metre uzunluğunda asfalt serim çalışması için vatandaşlar Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti. Buharaevler Caddesi esnafından Derviş Gülen, daha önce yolların bozuk olmasından kaynaklı çeşitli sıkıntılar yaşadıklarını dile getirerek, “Araçlar düzenli bir şekilde park edemiyordu. Yenileme işlemi sonrası çok güzel oldu. Buharaevler Caddesi esnafı olarak yapılan hizmetten memnunuz. Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“Cadde su birikintilerinden kurtulacak”
Cadde esnafından İzzet Şahin ise, yağmur yağdığı zaman Buharaevler Caddesinde su birikintileri oluştuğunu söyleyerek “Su birikintilerinden dolayı araçlar ve yayalar sıkıntı çekiyordu. Burada yapılan işe şahit olduk. Altyapısı tamamen değişti, asfaltı yenilendi. Çalışmalar bittiği zaman bu sorunların çözüleceğini düşünüyoruz” dedi.

“Çorum’umuzu güzelleştirdiği için başkanıma teşekkür ederim”
Sadece asfalt ve yol yapılmadığını, yapılan park ve bahçelerle Çorum’un daha güzel bir yer haline geldiğini belirten mahalle sakinlerinden Elif Gürel, “Çok güzel oldu, çok memnunuz. Parkları yaptığı için, Çorum’u güzelleştirdiği için çok teşekkür ederim başkanıma. Çorum’umuz çok güzel oldu” diye konuştu.

“Belediye Başkanımız yapılan işi yerinde inceledi, bizleri ziyaret etti”
Bölgede esnaflık yapan Mustafa Bayrak isimli vatandaş da çalışmaların özellikle bölge halkı için önem arz ettiğini söyleyerek, “çok güzel ve yerinde bir çalışma oldu. Kısa sürede de tamamlandı. Belediye Başkanımız da iki, üç kez gelip çalışmaları yerinde inceledi, esnafla sohbet edip hatırını sordu” dedi ve yapılan işlerden razı olduklarını sözlerine ekledi.