Gündem
Giriş Tarihi : 18-12-2021 01:30   Güncelleme : 18-12-2021 01:30

ÇORUM BELEDİYESİ Belediyemizden hakemlere jest

Belediyemizden hakemlere jest

ÇORUM BELEDİYESİ Belediyemizden hakemlere jest

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan bir jest de futbol hakemlerine. Aşgın, amatör kulüplere malzeme desteği kapsamında ilimiz futbol hakemleri ve gözlemcilerine eşofman desteği verdi. Dernek yönetim kurulunun ziyareti sırasında talep edilen eşofmanlar önceki akşam yapılan antrenmanda hakemlere teslim edildi.

Törene Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Başkan Yardımcımız İsmail Yağbat, Belediye Gençlik ve Spor Müdürü Nadir Solak ile Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Ahmet Ecevit ve yönetim kurulu üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Özcan Genel ve Yönetim Kurulu üyeleri ile tüm hakemler katıldılar.

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, dernek yönetimi tarafından talep edilen eşofman talebini yerine getirdikleri için mutlu olduklarını belirterek ‘Biz kulüp hakem ayrımı yapmadan sporun her alanında faaliyet gösterenlere katkı vermeye devam edeceğiz.

Yeni yapılan sahalarda futbol hakemlerinin daha sağlıklı ortamlarda çalışması ve ihtiyaçlarının karşılanması için her türlü çalışmayı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu malzemeleri iyi günlerde kullanmanızı diliyor ve tüm hakemlerimize başarılar diliyorum. Çorum hakemlerini daha üst liglerde görmek istiyoruz’ dedi.

Hakemlerin yabancı dil konusundaki taleplerine Gençlik Merkezlerinde öğretmenlerden her türlü katkıyı vereceklerini belirten Aşgın tesislerinde hakemlere sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

Malzeme dağıtım törenine katılan aday hakemlerin alım sürecinde durumları net olmadığı için listede olmadığını öğrenen Belediye Başkanımız Aşgın bu hakemlere de eşofman alınması için talimat verdi.

Dernek Başkanı Ahmet Ecevit ise Aşgın’a taleplerini en kısa sürede yerine getirerek sağladığı bu destekten dolayı Aşgın ve ekibine teşekkür etti ve çiçek takdim etti.