Gündem
Giriş Tarihi : 13-10-2021 19:19   Güncelleme : 13-10-2021 19:19

ÇORUM BELEDİYESİ Başkan Aşgın, 2,5 yıllık icraatlarını İl Teşkilatına anlattı

Başkan Aşgın, 2,5 yıllık icraatlarını İl Teşkilatına anlattı

ÇORUM BELEDİYESİ Başkan Aşgın, 2,5 yıllık icraatlarını İl Teşkilatına anlattı

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı çalışmaları bir sunum haline getirerek AK Parti İl Yönetim Kuruluyla paylaştı.

Yusuf Ahlatcı başkanlığında gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısından sonra gerçekleştirilen sunuma Belediye Başkan Yardımcılarımız da katıldı. Sunum öncesi konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı,  Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın yaptığı çalışmalarla Çorum’u şantiyeye çevirdiğini vurgulayarak “Belediye Başkanımız Çorum’un ufkunu açıyor, itibarını artırıyor. Çorum’un güzelliğine güzellik katan çalışmalara imza atıyor. Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırıyor. Yaptığı çalışmalarla Çorum’umuzu daha da güzelleştiriyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın sunum öncesi yaptığı konuşmada Hakk’ın rızasını gözeterek yılmadan, yorulmadan, aşkla çalıştıklarını söyledi. Aşgın, “Bu başarıyı tüm teşkilatlarımızla, milletvekillerimize elde ettik.” dedi.

Göreve geldiği günden bugüne kadar geçen 2,5 yıllık süre içerisinde yaptığı çalışmaları bir sunum halinde il teşkilatına büyük bir özen ve hassasiyet yapan Başkan Aşgın, gönül belediyeciliğinden altyapı yatırımlarına, mali durumdan şeffaf ve hesap verilebilirlik konularına kadar her alanda yapılan çalışmaları bir bir anlattı. Toplantı sonunda soruları da yanıtlayan Başkan Aşgın’a AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı sunumu için teşekkür ederek çiçek takdim etti.