Gündem
Giriş Tarihi : 09-09-2021 05:41   Güncelleme : 09-09-2021 05:41

ÇORUM BELEDİYESİ Ahçılar’da asfalt çalışması

Belediyemiz, şehrin genelinde alt ve üstyapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

ÇORUM BELEDİYESİ Ahçılar’da asfalt çalışması

Belediyemiz, şehrin genelinde alt ve üstyapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Belediyemiz, Ahçılar 3. Cadde ve Sokakların asfaltını yeniledi.

Üçtutlar Mahallesi Ahçılar 3. Cadde, 25. Sokak ve 23. Sokak asfaltını yenileyen Belediyemiz ekipleri, bu bölgeleri sıcak asfaltla buluşturdu. Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın da asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehir genelinde sürdürülen asfalt ve altyapı çalışmalarının Çorum halkı tarafından memnuniyetiyle karşılandığını ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın “Üçtutlar Mahallesi Ahçılar 3. Cadde, 25. Sokak ve 23. Sokağın asfaltını yeniledik. Amacımız hemşehrilerimizin yaklaşan kış aylarında daha konforlu ve daha kaliteli yolları kullanması. Yaptığımız asfalt çalışmalarımızın bölge sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, aşkla çalışan mesai arkadaşlarıma da kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.