Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 21:46   Güncelleme : 31-05-2021 21:46

12. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

​ Tarım ve Orman Bakanlığı ile DenizBank işbirliğinde düzenlenen “Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması” başvuruları devam ediyor

12. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Tarım ve Orman Bakanlığı ile DenizBank işbirliğinde düzenlenen “Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması” başvuruları devam ediyor.

Tarımın, toprağın, ormanın, ve suyun önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi, tarımsal gelişmeler ile tarım, orman, doğa, çevre ve insan ilişkilerinin, estetik ve öznel bakış açılarıyla belgesel olarak arşivlerde yerini almasını sağlamayı amaçlayan “12. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”nın, başvuruları 07 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Yarışmanın konusu tarım, hayvancılık, orman, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, her türlü tarım hareketliliğinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyetlerdir. Tema kategorinin konusu 2020 yılında “Çiftçi Varsa Hayat Var” olarak belirlenmiştir.

Yarışmacılar belirtilen tüm bu faaliyetleri konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabileceklerdir.

Yarışmanın bu yılki ödülleri;

Genel Katılım

 

Yarışmaya katılım şartları, eserlerin adlandırılması, gönderilmesi, iadesi ve kullanım hakları hakkında ayrıntılı bilgilere www.tarimorman.gov.tr/EYDB ve www.tarimormaninsan.com adreslerinden ulaşılabilir.